Aktualności

  • Zielona Szkoła Klas 7,8 i 3G

    Zielona Szkoła Klas 7,8 i 3G

    Zbiórka Klas 7,8 i 3G na Zieloną Szkołę w dniu 19.05 o godz 6:45 na parkingu przy ul. Raginisa (wjazd od ul Człuchowskiej).

  • Zebranie i dzień otwarty 7,8 i 3G

    Zebranie i dzień otwarty 7,8 i 3G

    Zgodnie z harmonogramem spotkań, w dniu 14 maja o godzinie 17:15, zapraszamy wszystkich rodziców klas 7-8 i 3G na wspólne zebranie  w holu gimnazjum. Po tym spotkaniu, około 17:45 rozpocznie się dzień otwarty.

    Piotr Piskorski

  • Opłaty za szkołę

    Zapraszamy do regulowania opłat za szkołę za maj 2019:

    Szkoła Podstawowa nr 24 STO:

    Czesne w klasach Oa, Ob – 1590 zł
    Czesne w klasach 1-8 – 1370 zł
    Obiady – 150 zł

    Społeczne Gimnazjum nr 99 STO:

    Czesne – 1270 zł
    Obiady – 150 zł

    Przypominamy, że na drugie i kolejne dzieci przysługuje zniżka 100 zł.

    Termin płatności mija 8 maja 2019 roku. Prosimy o terminowe regulowanie opłat.

  • Grand Prix Parkofrajdy w kolarstwie górskim

    Grand Prix Parkofrajdy w kolarstwie górskim

    Zapraszamy wszystkich w sobotę 11 maja na nasz klasyk kolarski.

    Szczegółowe info poniżej

    KLASYK W KOLARSTWIE GÓRSKIM

    O GRAND PRIX PARKOFRAJDY –

    Tour de Górka

    ZESPÓŁ SZKÓŁ STO NA BEMOWIE

    zaprasza na zawody w kolarstwie górskim.

    Termin:

    Sobota 11 maja 2019

    Miejsce zawodów:

    Park Górczewska na Jelonkach (park znajduje się między naszą szkołą

    a ulicą Lazurową) – wjazd od ul. Powstańców Śląskich w ul. Muszlową.

    Uwaga!  Wyścig odbędzie się przy pierwszej górce za kościołem.

    Trasa:

    Trasa jest łatwa technicznie (brak stromego zjazdu). W całości biegnie po nawierzchni trawiastej. Długość jednej pętli to około 500m.

    Nagrody:

    Dla pierwszej trójki wyścigu medale i dyplomy. Dla wszystkich uczestników napoje i słodycze

    Zawody odbędą się niezależnie od warunków atmosferycznych.

    Kategorie wiekowe i program zawodów:

    godz. startu 11.00 – rocznik 2007 (dziew. 1 p/ ch. 2 p),

     godz. startu 11.15 – rocznik 2006 (dziew. 2 p / ch. 3 p),

     godz.  startu 11.30 – rocznik 2012 (pół pętli),

     godz. startu 11.45 – rocznik 2013 i młodsi (pół pętli i młodsi), 

     godz. startu 12.00 – Elite! 2002 i starsi (5 p / do ustalenia),

    godz. startu 12.15 – rocznik 2003-2005 (dziew 2 /ch.4 p) – w przypadku dużej ilości zgłoszeń oddzielimy G i klasy 7/8,

    godz. startu 12.30  – rocznik 2011 (1 pętla),

    godz. startu 12.45  – rocznik 2010 (1 pętla),

    godz. startu 13.15  – rocznik 2009 (1 pętla),

    godz. startu 13.30 – rocznik 2008 (dziew. 1 p/ ch. 2 p).

    • Wyścig sztafet szkół podstawowych (pięć osób: dwie dziewczynki z różnych kategorii, dwóch chłopców z różnych kategorii i nauczyciel

              lub rodzic) godz. startu ok. 13.40.

    • Wszystkich zawodników prosimy o przybycie na zawody pół godziny przed startem swojej kategorii.
    • Godziny startów są orientacyjne i mogą ulec niewielkiej zmianie!
    • Zapisy i wydawanie numerów startowych odbywa się w dniu zawodów’

    Zapisów dokonują rodzice, opiekunowie bądź nauczyciele .

    We wszystkich kategoriach dziewczynki i chłopcy startują oddzielnie.

    Zawodnicy startują obowiązkowo w kaskach!!!

    Organizatorzy:

    Filip Wojewoda          603 779 862   S.P. 24 STO

    Piotr Melon                 602 663 182   G. 99 / MAKALU

  • Opłaty za Zieloną Szkołę

    Opłaty za Zieloną Szkołę

    Utrzymujemy obowiązującą od kilku lat zasadę, że jednorazowa wpłata należności, tym razem w terminie do 29 marca, wiąże się ze zniżką. 

    W przypadku, gdy ktoś zdecyduje się na wpłatę w ratach, pierwsza rata wynosi 300 złotych i powinna być wniesiona również do 29 marca, zaś druga rata, zależna od miejsca Zielonej Szkoły, powinna wpłynąć na konto szkoły do 30 kwietnia. Ponadto podtrzymujemy zasadę, że opłata opóźniona (w stosunku do terminu drugiej raty) jest wyższa, w tym roku o 10 złotych.  Informacja o wysokości opłat za Zieloną Szkołę została Państwu przedstawiona w e’mailu od Dyrektora szkoły.

więcej aktualności:
  • OBIAD

    zupa zalewajka, kolorowy kociołek z udźca kurczęcia i warzyw, ryż z kurkumą, sałata z sosem winegret 
  • OBIAD

    zupa z czerwonej soczewicy, kotlet mielony wieprzowo-wołowy, ziemniaki, buraczki duszone 
  • OBIAD

    barszcz czerwony, kluski śląskie z duszoną kiełbaską, surówka z pekińskiej kapusty, marchewki i natki pietruszki 
  • OBIAD

    zupa pieczarkowa, bitka z drobiu w sosie własnym, kasza jęczmienna, marchewka duszona 
  • OBIAD

    KUCHNIA FLORENCKA: zupa ribollita (florencka zupa z fasoli), naleśniki florenckie ze szpinakiem i serem w sosie z pomidorów 
  •  
  •  
  • OBIAD

    zupa grochówka wojskowa z kiełbaską, kaszotto gryczane z warzywami, sałata z sosem winegret 
  • OBIAD

    zupa pomidorowa z makaronem, szynka wieprzowa duszona z cebulką, ziemniaki, mizeria z jogurtem 
  • OBIAD

    zupa krem z kukurydzy z popcornem, racuszki drożdżowe z półtłustym twarogiem, surówka z marchewki i jabłek 
  • OBIAD

    zupa ogórkowa, pulpety z mielonej piersi kurczęcia w sosie curry, ryż, surówka z kapusty pekińskiej, rzodkiewek i szczypiorku 
  • OBIAD

    zupa wiejska z natką pietruszki, paluszki z ryby, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, marchewki i jabłek 
  •  
  •  
  • OBIAD

    barszcz biały, zapiekanka makaronowa z kurczakiem, warzywami i serem, surówka z warzyw mieszanych 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Kalendarium

  • Wydarzenia

    • 3.09 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19
    • 6.09 - 7.09 Fotograf w Szkole
    • 10.09 - 14.09 Wyjazd Integracyjny klasy 7SP i 3Gim
    • 10.09 - 14.09 Wyjazdowy kurs EDB dla klas 8SP
    • 11.09 Spotkanie Rady Przedstawicieli Rodziców
    • 6.10 Zawody rowerowe MTB w Parkofrajdzie
    • 7.10 Biegi przełajowe w Parkofrajdzie
    • 12.10 Szkolne obchody Święta Edukacji Narodowej
    • 16.10 Dzień otwarty dla rodziców klas 7-3Gim
    • 20.10 Rajd Rodzinny
    • 1.11 Dzień Wszystkich Świętych – dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 2.11 Dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 9.11 Szkolne obchody Święta Niepodległości
    • 14.11 Rada klasyfikacyjna 1 trymestr GIM
    • 20.11 Klasowe zebrania rodziców klas 3Gim
    • 28.11 Dzień Języków Obcych
    • 10.12 - 14.12 „Biała szkoła” 7-8 SP i GIM
    • 11.12 Dzień otwarty dla rodziców wszystkich klas
    • 22.12 - 1.01 Przerwa świąteczna
    • 8.01 Rada Pedagogiczna – planowanie z SU
    • 15.01 Rada klasyfikacyjna II trymestr + semestr KLASY 7-8 SP + Gim
    • 28.01 - 10.02 Ferie zimowe
    • 22.02 Koncert Noworoczny
    • 23.02 Bal Gimnazjalny
    • 16.03 Sejmik Szkolny
    • 19.03 Dzień otwarty lub zebrania z rodzicami KLASY 7-8 SP + Gim
    • 10.04 Egzamin humanistyczny GIM
    • 11.04 Egzamin matematyczny i przyrodniczy GIM
    • 12.04 Egzamin z języka obcego GIM
    • 15.04 Egzamin z języka polskiego 8 SP
    • 16.04 Egzamin z matematyki 8 SP
    • 17.04 Egzamin z języka obcego 8 SP
    • 18.04 - 23.04 Wiosenna przerwa świąteczna
    • 26.04 Dzielnicowe obchody Dnia Ziemi
    • 27.04 Rajd Rodzinny
    • 1.05 - 5.05 Dni wolne od zajęć szkolnych
    • 11.05 Zawody Rowerowe MTB w Parkofrajdzie
    • 14.05 Klasowe zebrania rodziców KLASY 7-8 SP +Gim
    • 19.05 - 24.05 Zielona Szkoła 7-8 i 3 Gim
    • 3.06 Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna KLASY 7-8 SP+GIM
    • 8.06 Święto Szkoły
    • 18.06 Uroczyste pożegnanie klas trzecich GIM
    • 19.06 Uroczyste pożegnanie klas ósmych
    • 19.06 Uroczyste zakończenie roku szkolnego