Aktualności

  • Nauczyciele wracają do pracy!

    Nauczyciele wracają do pracy!

    W szkole kończą się prace remontowe i wyposażeniowe, grono pedagogiczne zaczyna cykl narad i innych przygotowań.

    W dniu 21 sierpnia o godzinie 10.00 odbędzie się spotkanie dyrekcji i koordynatorów zespołów klas 0-3, 4-6 oraz językowego.

    W dniu 22 sierpnia o godzinie 9.00 zacznie się spotkanie nauczycieli, którzy rozpoczynają pracę w STO na Bemowie. Zajęcia potrwają do 12.00.

    Również w dniu 22 sierpnia, o godzinie 10.30 spotykają się osoby, które będą zagospodarowywać się w nowych ( na 1 piętrze) lub odnowionych pomieszczeniach.

    W czwartek 22.08., rozpoczyna się wyjazdowe posiedzenie Rady Pedagogicznej w Centrum Misji Afrykańskich w Borzęcinie Dużym, ul. Warszawska 826. Autokar spod szkoły odjeżdża o 13.00. Osoby dojeżdżające własnym transportem proszone są o przybycie na miejsce nie później, niż o 13.30. Powrót pod szkołę planowany jest w piątek o 14.00.

    Jarosław Pytlak
    20.08.2019

     

  • Dyżury sekretariatu

    Dyżury sekretariatu

    Uprzejmie informujemy, że latem sekretariat działa w następujące dni:

     

    1,2,3,4 lipca w godzinach 8.15 – 16.00

    5 lipca (piątek) w godzinach 8.15 – 15.00

    9 lipca (wtorek) w godzinach 15.00 – 18.00

    16 lipca ( wtorek) w godzinach 9.00 – 16.00

    17 lipca (środa) godz. 15.00 – 18.00

    18 lipca (czwartek) godz. 13.00 – 16.00

    24 lipca  (środa) godz. 15.00 – 18.00

    25 lipca (czwartek) godz. 9.00 – 12.00

    31 lipca (środa) godz. 15.00 – 17.30

    07 sierpnia (środa) godz. 15.00 – 17.30

     

    od 19 sierpnia do 30 sierpnia codziennie od godziny 9.00 -15.00.

    Krystyna Budziszewska, Ewa Pająk ( 01.07.2019)

     

  • Wakacje! Czas start!

    Wakacje! Czas start!

    Życzymy wszystkim dużo słońca, uśmiechu i przygód. Niech będzie to czas spotkań z ciekawymi ludźmi, interesujących podróży i odkrywania nowych fascynujących miejsc.

  • Zakończenie roku szkolnego

    Zakończenie roku szkolnego

    Zakończenie roku szkolnego w odbędzie się wg. następującego harmonogramu:

    18 czerwca

    Godzina 17:30 – Uroczyste pożegnanie klas 3 Naszego Gimnazjum.

    19 czerwca

    8:15 – Zakończenie roku szkolnego klas 0.

    8:15 – Zakończenie roku szkolnego klas 4-6.

    9:00 – Zakończenie roku szkolnego klas 7.

    9:15 – Zakończenie roku szkolnego klas 1-3.

    10:00 – Uroczyste pożegnanie klas 8. 

    Tego dnia zapewniamy opiekę świetlicową.

  • Fakultet kajakowy Czarna Hańcza

    Fakultet kajakowy Czarna Hańcza

    Dla przypomnienia raz jeszcze wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu:

    Termin: 29 – 31 maja 2019 (środa – piątek)

    Trasa: Buda Ruska – Frącki – Jałowy Róg – Rudawka

    Noclegi: na polach namiotowych.

     Wyżywienie: 3 posiłki dziennie. Śniadania i kolacje robimy sami (produkty będą kupione przez organizatorów), obiady mamy zapewnione na polach biwakowych.

    Co zabrać:

    • NAMIOT (jeden na 2-3 osoby)
    • Śpiwór
    • Karimat
    • Kurtkę przeciwdeszczową
    • Bluzy polarowe/softshellowe 2x
    • Długie spodnie
    • Sandały do chodzenia w wodzie (nie klapki)
    • Obuwie sportowe
    • Spodnie nieprzemakalne
    • Ciepłą czapkę
    • Ciepłe rękawiczki
    • Czapkę z daszkiem
    • Krótkie spodenki
    • Strój kąpielowy
    • Ręczniki
    • Okulary przeciwsłoneczne
    • Menażkę/talerz
    • Zestaw sztućców
    • Kubek
    • Krem z filtrem UV
    • Środek przeciw komarom
    • Pokrowiec na telefon komórkowy/torebkę strunową
    • Czołówkę
    • Worki na śmieci (30-60l)
    • Rolkę papieru toaletowego.

    Uwaga!

    • Bagaż główny (przewożony lądem przez organizatorów) może być spakowany w torbę lub plecak. Bagaż podręczny (do kajaka) najlepiej spakować w worki żeglarskie (15-30l) lub w mały plecak zabezpieczony workiem na śmieci.
    • Uczestnik spływu musi być przygotowany na różne warianty pogodowe! Należy wziąć rzeczy na upał, zimno, deszcz, wiatr.
    • Program może ulec zmianie ze względów pogodowych lub kondycyjnych.

    Transport: autokar.

    Wyjazd: 29 maja (środa) – zbiórka o godz. 7.00, parking przed Szkołą.

    Powrót: 31 maja (piątek) – w godz. 20.00 – 21.00 na parking przed Szkołą.

    Piotr Melon

    (27.05.2019)

więcej aktualności:
  • OBIAD

    zupa pomidorowa z makaronem, szynka wieprzowa duszona z cebulką, ziemniaki, mizeria z jogurtem 
  • OBIAD

    zupa krem z kukurydzy z popcornem, racuszki drożdżowe z półtłustym twarogiem, surówka z marchewki i jabłek 
  • OBIAD

    zupa ogórkowa, pulpety z mielonej piersi kurczęcia w sosie curry, ryż, surówka z kapusty pekińskiej, rzodkiewek i szczypiorku 
  • OBIAD

    zupa wiejska z natką pietruszki, paluszki z ryby, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, marchewki i jabłek 
  •  
  •  
  • OBIAD

    barszcz biały, zapiekanka makaronowa z kurczakiem, warzywami i serem, surówka z warzyw mieszanych 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • OBIAD

    zupa kapuśniak z młodej kapusty, gulasz z szynki wieprzowej z jarzynami, wiejska kasza jęczmienna, sałata z sosem włoskim 
  • OBIAD

    rosół, antrykot z piersi kurczęcia, ziemniaki, mizeria z jogurtem 
  • OBIAD

    zupa szczawiowa, placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym, surówka z kapusty pekińskiej, marchewki, kukurydzy i natki pietruszki 
  • OBIAD

    zupa krem z dyni z grzankami, kiełbaska pieczona z dipem chrzanowym, puree ziemniaczane, buraczki w winegrecie 
  • OBIAD

    zupa wiosenna - wielowarzywna, pierogi leniwe z chudego twarogu z masłem, surówka z marchewki i jabłek 
  •  
  •  
  • OBIAD

    zupa zacierkowa, udziki kurczęcia duszone z jarzynami, ryż z kurkumą, surówka ze świeżych ogórków i szczypiorku 
  • OBIAD

    zupa czosnkowa z grzankami, klopsiki wieprzowo-wołowe w sosie pieczeniowym, kasza gryczana, sałata z rzodkiewką i koperkiem 
  • OBIAD

    zupa kalafiorowa, makaron z półtłustym twarogiem i musem z truskawek 
  • OBIAD

    zupa botwinka, eskalopka z indyka w sosie musztardowym, ziemniaki puree, surówka z młodej kapusty z marchewką 
  • OBIAD

    zupa żurek, kotlet z jaja, ziemniaki, marchewka z groszkiem na parze 
  •  
  •  
  • OBIAD

    zupa z zielonego groszku, spaghetti bolognese, surówka ze świeżych ogórków, cukinii i marchewki 
  • OBIAD

    zupa pieczarkowa, kurczak po chińsku, ryż, chińska surówka z białej kapusty 
  • OBIAD

    zupa ogórkowa, naleśniki z półtłustym twarogiem i sosem truskawkowym 
  • OBIAD

    zupa koperkowa, gołąbek z młodej kapusty w sosie pomidorowym, ziemniaki, fasolka szparagowa na parze 
  • OBIAD

    zupa krupnik z kaszy jęczmiennej, paluszki z ryby, ziemniaki, surówka z warzyw mieszanych 
  •  
  •  
  • OBIAD

    zupa pomidorowa z ryżem, kotlet mielony z szynki wieprzowej, ziemniaki, mizeria na jogurcie 
  • OBIAD

    zupa truskawkowa z makaronem, kebab z mięsa z udek kurczęcia z dipem czosnkowym, ryż z natką pietruszki, sałatka z pomidorów i cebulki dymki  
  • OBIAD

    zupa z żółtej fasolki szparagowej, pierogi z półtłustym twarogiem, sos z jogurtu naturalnego, arbuz  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Kalendarium

  • Wydarzenia

    • 3.09 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19
    • 6.09 - 7.09 Fotograf w Szkole
    • 10.09 - 14.09 Wyjazd Integracyjny klasy 7SP i 3Gim
    • 10.09 - 14.09 Wyjazdowy kurs EDB dla klas 8SP
    • 11.09 Spotkanie Rady Przedstawicieli Rodziców
    • 6.10 Zawody rowerowe MTB w Parkofrajdzie
    • 7.10 Biegi przełajowe w Parkofrajdzie
    • 12.10 Szkolne obchody Święta Edukacji Narodowej
    • 16.10 Dzień otwarty dla rodziców klas 7-3Gim
    • 20.10 Rajd Rodzinny
    • 1.11 Dzień Wszystkich Świętych – dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 2.11 Dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 9.11 Szkolne obchody Święta Niepodległości
    • 14.11 Rada klasyfikacyjna 1 trymestr GIM
    • 20.11 Klasowe zebrania rodziców klas 3Gim
    • 28.11 Dzień Języków Obcych
    • 10.12 - 14.12 „Biała szkoła” 7-8 SP i GIM
    • 11.12 Dzień otwarty dla rodziców wszystkich klas
    • 22.12 - 1.01 Przerwa świąteczna
    • 8.01 Rada Pedagogiczna – planowanie z SU
    • 15.01 Rada klasyfikacyjna II trymestr + semestr KLASY 7-8 SP + Gim
    • 28.01 - 10.02 Ferie zimowe
    • 22.02 Koncert Noworoczny
    • 23.02 Bal Gimnazjalny
    • 16.03 Sejmik Szkolny
    • 19.03 Dzień otwarty lub zebrania z rodzicami KLASY 7-8 SP + Gim
    • 10.04 Egzamin humanistyczny GIM
    • 11.04 Egzamin matematyczny i przyrodniczy GIM
    • 12.04 Egzamin z języka obcego GIM
    • 15.04 Egzamin z języka polskiego 8 SP
    • 16.04 Egzamin z matematyki 8 SP
    • 17.04 Egzamin z języka obcego 8 SP
    • 18.04 - 23.04 Wiosenna przerwa świąteczna
    • 26.04 Dzielnicowe obchody Dnia Ziemi
    • 27.04 Rajd Rodzinny
    • 1.05 - 5.05 Dni wolne od zajęć szkolnych
    • 11.05 Zawody Rowerowe MTB w Parkofrajdzie
    • 14.05 Klasowe zebrania rodziców KLASY 7-8 SP +Gim
    • 19.05 - 24.05 Zielona Szkoła 7-8 i 3 Gim
    • 3.06 Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna KLASY 7-8 SP+GIM
    • 8.06 Święto Szkoły
    • 18.06 (godz. 17:30) Uroczyste pożegnanie klas trzecich GIM
    • 19.06 Uroczyste zakończenie roku szkolnego
    • 19.06 (godz. 10:00) Uroczyste pożegnanie klas ósmych